Zbliżają się największe targi pracy i praktyk w Polsce – Absolvent Talent Days!

Zbliżają się największe targi pracy  i praktyk w Polsce – Absolvent Talent Days!

Wspieramy Absolvent Talent Days!


Absolvent Talent Days
W najbliższym czasie będziemy mieć osiem okazji do zapoznania się z ofertą najbardziej prestiżowych pracodawców na Absolvent Talent Days.  Targi odbędą się w miastach: Łódź, Gdańsk, Kraków, Katowice, Warszawa, Rzeszów, Wrocław, Poznań. W ciągu najbliższych dwóch miesięcy będzie utworzona przyjazna i stwarzająca mnóstwo możliwości przestrzeń komunikacji pomiędzy osobami poszukującymi pracy a pracodawcami.

Absolvent Talent Days to wydarzenie, stwarzające wiele szans zarówno pracodawcom, jak i młodym ludziom poszukującym pracy. Po raz pierwszy Absolvent Talent Days będzie bowiem podzielony na dwie strefy: Pracodawcy i Szkoleń.

STREFA PRACODAWCY

Kilka tysięcy ofert z około 550 topowych firm.  Możliwość wzięcia udziału w próbnych rozmowach rekrutacyjnych, na których osoby rozpoczynające karierę zawodową będą mogły zmierzyć się ze stresem. Networking z liderami biznesu. Wymieniliśmy trzy główne atrakcje strefy pracodawcy. To własnie tu młodzi ludzie będą mieli okazję poznać realne potrzeby dzisiejszego rynku pracy, a także wartościowe kontakty – tak przydatne i ważne u progu kariery zawodowej.

STREFA SZKOLENIOWA

Strefa szkoleniowa zawierać będzie kilkanaście certyfikowanych szkoleń i otwartych debat poświęconych m. in. kompetencjom miękkim i tematyce rekrutacji. Organizatorzy zaprosili też ciekawych gości. We wszystkich z miast niektóre ze szkoleń i konferencji poprowadzi znany trener i motywator: Łukasz Jakóbiak. Każde miasto będzie mieć jednak swoich lokalnych gości – np. w Łodzi wystąpi Konrad Kruczkowski: bloger w HaloZiemia, felietonista magazynu “Coaching” i współpracownik Onetu. W Rzeszowie zaś – Youtuberka i wizażystka o pseudonimie Katosu.

absolventtalentdayszdjecie3
PODSUMOWANIE

Absolvent Talent Days to świetna przestrzeń do dyskusji i nawiązywania kontaktów biznesowych dla pracodawców. Jest doskonałą szansą dla znalezienia atrakcyjnego pracodawcy dla ludzi młodych. To już szósta edycja Absolvent Talent Days. Z roku na rok organizatorzy, proponują coraz to ciekawsze pomysły na uatrakcyjnienie wydarzenia. Portal Dobreszkolenie.com wspiera to wydarzenie, umożliwiając młodym ludziom zarówno znalezienie ciekawych ofert pracy jak i naukę poruszania się po rynku pracy.