Początek: 11 stycznia 2017
20:30
Koniec: 11 stycznia 2017
21:30

Miejsce wydarzenia

-

GPS: -


Opłaty i bilety
Darmowy
0,00

Już w środę 11 stycznia odbędzie się kolejne szkolenie online o tematyce oddłużeniowej. Tym razem tematem jest upadłość konsumencka.

Masz długi, z których spłatą nie dajesz sobie rady? Ogłoszenie upadłości konsumenckiej może okazać się rozwiązaniem Twoich problemów. Pomimo, że wnioski o upadłość konsumencką można składać dopiero od 2009 roku, to wielu osobom już udało się wyjść zwycięsko z walki, która wydawała się być z góry przegrana.

Ze szkolenia dowiesz się:
– co to jest upadłość konsumencka
– do kogo jest skierowana
– kto może z niej skorzystać
– jak ogłosić upadłość konsumencką
– jak powinien wyglądać wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej

Szkolenie poprowadzą:
Gabriela Sienkiewicz
Magister prawa Krakowskiej Akademii z doświadczeniem praktycznym zdobytym w kancelariach w Krakowie i Gliwicach. Od dwóch lat specjalizuje się w restrukturyzacji zobowiązań wobec instytucji finansowych a także osób prywatnych, reprezentując swych klientów w rzeczonych sprawach. Przygotowuje wnioski o ogłoszenie upadłości konsumenckiej, a mieszkańcom Gliwic udziela porad prawnych w ramach Fundacji Pomocy Od Nowa.

Justyna Bober
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Obecnie aplikantka radcowska. Niepoprawna optymistka lubiąca swoją pracę i coraz to nowsze wyzwania, które przynosi jej praca zawodowa. Na co dzień zajmująca się doradztwem zarówno osobom fizycznym w zakresie prawa pracy, rodzinnego czy spadkowego jak i obsługą przedsiębiorców w zakresie prowadzonej przez nich działalności.

Szkolenie możecie oglądać na żywo na facebooku na profilu Emediator.pl – Tworzymy Twój finansowy spokój o godzinie 20:30 w środę 11 stycznia.