Początek: 1 marca 2016
16:00
Koniec: 30 kwietnia 2017
20:00

Miejsce wydarzenia

Jasionka 954E

GPS: 50.11652169601467, 22.017340580950986


Opłaty i bilety
Rejestracja dostępna na stronie:

Jeżeli Macie pomysł na biznes i Chcecie jeszcze otrzymać na to dotację do wys. 800 000,00 zł, której nie trzeba zwracać –ZRÓBCIE PIERWSZY KROK I ZGŁOŚCIE SIĘ DO Platformy Startowej TechnoparkBiznesHub.

Wszystkich  mających  głowę pełną pomysłów i oczekujących  profesjonalnego wsparcia by przekształcić je  we własny biznes  – zapraszamy do uczestnictwa w projekcie Platforma Startowa TechnoparkBiznesHub. Nie ważne skąd pochodzicie i gdzie mieszkacie.

 

TechnoparkBiznesHub (Platforma Startowa)  to kompleksowy  profesjonalny  program bezpłatnych usług dla Pomysłodawców, zapewniający  trening i szkolenia  przygotowuje ich do  ubiegania się o dotację na rozwój działalności  biznesowej –  w ramach programu 1.1.2 Rozwój startupów w Polsce Wschodniej.

 

UWAGA!

O BEZZWROTNĄ DOTACJĘ W WYSOKOŚCI DO 800 000 ZŁ. MOŻE SIĘ UBIEGAĆ  TYLKO POMYSŁODAWCA LUB ZESPÓŁ POMYSŁODAWCÓW, KTÓRY ZGŁOSIŁ SIĘ DO PLATFORMY STARTOWEJ, A NASTĘPNIE  ZAŁOŻYŁ FIRMĘ (STARTUP), ROZPOCZĄŁ  I POMYŚLNIE ZAKOŃCZYŁ PROGRAM WSPARCIA – INKUBACJI.  

TechnoparkBiznesHub realizuje taki program inkubacji   – trening pod okiem opiekunów i mentorów biznesowych przygotowujący jego uczestników do prowadzenia własnego biznesu. Zapewnia korzystanie z usług, które pomagają dopracować, rozwinąć i wprowadzić na rynek  produkt lub usługę. Ponadto, TechnoparkBiznesHub może wydawać rekomendacje wspieranym przez siebie Pomysłodawcom (podmiotom biznesowym) do ubiegania się o dotację – w ramach programu 1.1.2 Rozwój startupów w Polsce Wschodniej. 

 

Uwaga!

  • Już na etapie zgłaszania się do Platformy Starowej TechnoparkBiznesHub Możesz skorzystać z bezpłatnych indywidualnych konsultacji, aby dowiedzieć się jak najlepiej opisać Twój pomysł w formularzu zgłoszeniowym,  jakie warunki musi on spełnić, żeby został zakwalifikowany do Platformy i w jaki sposób zwiększyć Twoje szanse na udział w programie inkubacji;
  • Już na etapie kwalifikacji do TechnoparkBiznesHub zapewniamy Pomysłodawcom pracę nad opisem pomysłu,  dzięki czemu w porę można wprowadzić odpowiednie korekty i zweryfikować swoje podejście do przyjętych założeń biznesowych. Dla Pomysłodawców jest to „wartość dodana” ponieważ, minimalizujemy  w ten sposób duże ryzyko późniejszego ujawnienia się negatywnych wyników procesu weryfikacji pomysłu w trakcie inkubacji czy akceleracji – co zdyskwalifikowałoby zgłoszony pomysł w ubieganiu się o dotację, a nawet, mogłoby spowodować konieczność przerwania programu wsparcia na etapie przygotowawczym (akceleracji – przed wystąpieniem o dotację);
  • Już na etapie  kwalifikacji pomysłu do projektu – TechnoparkBiznesHub zapewnia zgłoszonym pomysłom OPINIĘ EKSPERTA O INNOWACYJNOŚCI, co również pomoże uniknąć późniejszych rozczarowań na etapie ubiegania się o dotację  lub wcześniejszego przerwania procesu inkubacji czy akceleracji.

 

Podsumowując – przyjęte w Platformie Startowej TechnoparkBiznesHub w/w „mechanizmy bezpieczeństwa” pozwalają Pomysłodawcy szybko zweryfikować jego szanse na sukces, ewentualnie wprowadzić  korekty i uniknąć ryzyka, że wady zgłoszonego pomysłu ujawnią się  w trakcie lub pod koniec okresu inkubacji/ akceleracji –  i w konsekwencji zdyskwalifikują Pomysłodawcę z ubiegania się o dotację  w ramach programu 1.1.2 Rozwój startupów w Polsce Wschodniej. Ponadto, straty czasu na nieudaną akcelerację mogą być tak duże, że Pomysłodawca z tego powodu już może nie zdążyć wystąpić o dotację.

Platforma Startowa TechnoparkBiznesHub to kompleksowy program wsparcia  dla nowych pomysłów – program wspierania startupów, realizowany w ramach programu Polska Wschodnia 2014-2020 (działanie 1.1 POPW).

Celem Platformy Startowej TechnoparkBiznesHub jest pomoc młodym przedsiębiorcom, którzy chcą rozwijać swój innowacyjny biznes w Polsce Wschodniej oraz zapewnienie im możliwości pozyskania dotacji w wysokości do 800 000,00 zł w ramach programu 1.1.2 Rozwój startupów w Polsce Wschodniej.

Do projektu  pomysł mogą zgłaszać osoby do 35 roku życia oraz zespoły, z zaznaczeniem że przynajmniej lider tego zespołu musi spełniać warunek wieku – do 35 lat. Uwaga nie ma znaczenia miejsce zamieszczania Pomysłodawcy, warunkiem jest zarejestrowanie firmy w Polsce Wschodniej.

 

Zgłaszać można się wyłącznie przez oficjalną stronę Platformy Startowe:

http://platformystartowe.gov.pl/aplikuj

W ramach Platformy Startowej TechnoparkBiznesHub zachęcamy by wybierać jako podmiot realizujący program inkubacji jeden z następujących podmiotów współpracujących ze sobą:

  •  Rzeszowską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. – zwłaszcza jeżeli Chcecie mieć możliwość zarejestrowania i prowadzenia firmy (bezpłatnie) w Podkarpackim Parku Naukowo – Technologicznym „Aeropolis” – miejscowość  Jasionka lub Rzeszów;
  •  Inkubator Technologiczny  – Stalowa Wola;
  •  Kielecki Park Technologiczny.

 

Jeżeli  chcecie przekuć swój pomysł w biznes i jeszcze otrzymać na to dotację do wys. 800 000,00 zł, której nie trzeba zwracać – ZRÓBCIE PIERWSZY KROK I ZGŁOŚCIE SIĘ DO Platformy Startowej TechnoparkBiznesHub.

Więcej o naszym programie inkubacji i bezpłatnym udostępnianiu pomieszczeń dla uczestników Platformy TechnoparkBiznesHub znajdziecie na stronach internetowych:

 

Wszelkich informacji oraz pomocy udzielają:

 

stopka platformy startowe