Zapraszamy na DARMOWĄ lekcję próbną: Wtorek 20.09.g.11:00

Mamy takie ciała jakie mamy; nie da się ich wymienić ani na inne, ani na nowsze, więc aby poczuć się szczęśliwym konieczna jest akceptacja. I tutaj dochodzi do głosu adaptacja ćwiczeń jogicznych do naszych możliwości i potrzeb.

Pozycja Jogiczna tzw. Asana to pozycja stabilna i na tyle wygodna że można trwać w niej w nieskończoność, a to jest przedewszystkim w 99% ćwiczenie mentalne: czyli poporostu koncentracja na obserwacji samego siebie jako spójnej całości: w grę wchodzi nie tylko kontrola oddechu, obserwacja mięśni, układu kostnego i organów wewnętrznych, ale i obserwcja myśli, emocji, odczuć, dopiero po tym nadchodzi poczucie spokoju.

Joga to głęboko intuicyjne doświadczenie, które wykracza poza nasz intelekt, i tak naprawdę to nie da się go opisać słowami tak jak nie da się opisać smaku jabłka osobie, która nigdy go nie skosztowała. Jedno jest pewne – Joga NIE wyklucza – dlatego mamy dla Was specjalne skomponowane zajęcia Jogi Terapeutycznej dla Seniorów.

Zapraszamy na DARMOWĄ lekcję próbną:
Wtorek 20.09. g.11:00
WSTĘP WOLNY

Szczegóły i zapisy przez formularz zgłoszeniowy na stronie: http://sevajoga-bialystok.org/#/seniorzy/

Natomiast 23 września odbędzie się pierwszy jesienny Warsztat Wprowadzający do Jogi Terapeutycznej, szczegóły na stonie: http://sevajoga-bialystok.org/#/warsztat-d-joga-dellikatnie/

Zapraszamy!