Początek: 3 sierpnia 2016
19:00
Koniec: 3 sierpnia 2016
20:30

Miejsce wydarzenia

Polska

GPS: 51.919438, 19.14513599999998


Opłaty i bilety
Zapisy poprzez formularz:
Zapraszamy do rejestracji.

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar:

W POSZUKIWANIU SWOJEJ DROGI

To godzinne spotkanie dla osób, które:
– poszukują pomysłu na siebie, ale nadal nie mają pewności czy to właśnie to
– odczuwają dyskomfort bycia w miejscu, które do nich nie pasuje
– nie wiedzą na jakich filarach budować swoją własną drogę

Pytanie czy któryś z tych obszarów brzmi Ci znajomo?

Jeśli tak, to ten webinar może okazać się dla Ciebie:
– inspiracją do zmiany
– impulsem do poszukiwania odpowiedzi
– pierwszym krokiem ku budowaniu swojej własnej drogi.

Wiele osób boryka się z problemem, którym jest realizowanie marzeń innych, a nie swoich. Decydują się one na taki scenariusz szczególnie dlatego, że to „bezpieczniejsze” robić to, co się już zna, nawet jeśli to nam nie służy. Żyjemy w konfliktach ze sobą, swoimi wartościami, pomysłami na swoje życie, a czas niestety ucieka.

Dlaczego inni potrafią się realizować, a inni tkwią w miejscu?
Czemu jedni sie poświęcają, a drudzy dbają najpierw o siebie?
Co zrobić, by móc zachować harmonię pomiędzy egoizmem a altruizmem i zacząć cieszyć się życiem na własnej, ekologicznej (bo dobrej dla innych) drodze?

Zapraszamy Cię na spotkanie, podczas którego porozmawiamy o tym wszystkim i pokażemy Ci coś jeszcze 🙂

Spotkanie poprowadzą:

Małgorzata Leduchowska – coach ACC ICF o specjalizacji coachingu w drodze, trener biznesu i rozwoju osobistego, podróżnik, autorka. Małgosia z wykształcenia jest socjologiem a na codzień wykonuje pracę trenera i coacha. Wspiera również trenerów i coachów nieustannie dbając o swój rozwój. Na początku podjęła się nauki w Szkole Trenerów Biznesu Grupy SET, a idąc za ciosem zdecydowała się na Szkołę Coachów Biznesu w tej samej firmie. To zaowocowało wielką pasją do coachingu, dzięki czemu dziś wspiera początkujących coachów dzieląc się z nimi swoją wiedzą. Prywatnie pasjonują ją podróże. Szczególnie upodobała sobie styl tzw. „backpackingu”, czyli podróży najniższym kosztem. Jej wielki projekt, który realizuje to odwiedzenie wszystkich stolic Europejskich. Do dziś zobaczyła już ich 22.

Więcej na: www.coachingwdrodze.pl

Karolina Prusińska – psycholog, trener, certyfikowany zen coach. Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe jako trener w dużej instytucji finansowej. Prowadzi szkolenia m.in. z komunikacji, asertywności, wystąpień publicznych, zarządzania sobą w czasie i zarządzania emocjami. Coachingiem zainteresowała się w 2012 roku. Ukończyła Szkołę Coachów Biznesu w Grupie SET oraz Szkołę Coachingu Grupowego i Zespołowego w Pracowni Coachingu NOVO. Umiejętności coachingowe rozwijała pod okiem certyfikowanych przez ICF coachów. W 2014 roku ukończyła roczny Trening Zen Cochingu, prowadzony m.in. przez twórcę metody – Kåre Landfalda i uzyskała certyfikat zen coacha. Coaching wykorzystuje zarówno w środowisku biznesowych, pracując z menadżerami i specjalistami, jak i w praktyce pozabiznesowej, w tematach związanych z life coachingiem. Interesuje ją szeroko pojęty rozwój, poszukiwanie metod wspomagania ludzi w procesie zmiany, odkrywania ich potencjału, rozwijania umiejętności słuchania siebie, swojego ciała i podążania za swoją wewnętrzną mądrością. Na co dzień medytuje (ukończyła również 8-tygodniowy trening mindfulness), praktykuje jogę, koloruje mandale, dużo czyta i uwielbia być w drodze.

Więcej na: www.prusinska.pl

Warunkiem udziału w webinarze jest bezpłatna rejestracja na portalu evenea.pl
Mamy limitowaną liczbę miejsc w pokoju, w zwiąkzu z tym każdemu zarejestrowanemu uczestnikowi wyślemy zaproszenie do pokoju webinarowego drogą mailową.

Zapraszamy na wieczór inspiracji w zaciszu własnego domu 🙂

Gosia i Karolina

twojadrogawebinar