Początek: 13 maja 2017
10:00
Koniec: 25 maja 2017
13:14

Miejsce wydarzenia

Warszawa, Pracownia z oknem na świat, ul. Bruna 32

GPS: 52.2070686, 20.9999803


Opłaty i bilety
Dodatkowe informacje i zgłoszenia tel. +48 601 42 46 41 biuro@stationnord.pl
Darmowy

„Medytacja to poligon, na którym rozwijamy świadomość, stopniowo budzimy się, rozluźniamy, stajemy się świadomi, jakie siły w nas budują nasze związki z rzeczywistością” – Navis Nord, „Sztuka Trzech Miłości”, s. 64.

Starożytne nauki o medytacji i rozwoju są często wyrwane z kontekstu, przez co stają się nieskuteczne. Nowe bywają pozbawione głębi, żeby nie rzec powierzchowne, a przez to pozbawione skuteczności. Inne z kolei dziwaczne, nawiedzone i emocjonalne, a niektóre centra medytacji zamieniły się w organizacje handlowe.
Zapraszamy na bezpłatne warsztaty, w czasie których bez dogmatów, bez uprzedzeń, bez nawiedzenia opowiemy o możliwości rozwoju dla współczesnego człowieka.

W trakcie warsztatów będziemy ćwiczyć 6 elementów, które są częścią każdej medytacji: wylogowanie, czucie ciała, rozluźnianie, zarządzanie uwagą, obserwacja, stabilizacja. Medytacja nawet bez jednego z tych elementów nie jest medytacją, każdy z tych elementów stanowi wstęp do jakiejkolwiek techniki medytacyjnej.
W trakcie wykładu Navis Nord przedstawi nowoczesną egzystencjologiczną perspektywę medytacji i rozwoju człowieka, opartą na rozwijaniu samodzielności, niezależności, której jedynym celem jest wolność od wszelkich ograniczeń, spełnienie, doskonalenie relacji z ludźmi, radość i szczęście.

Spotkanie prowadzi Navis Nord.
W trakcie warsztatów będzie można kupić książki Navisa Norda (płatność wyłącznie gotówką).

Szczegóły organizacyjne:
DATA: 13 maja, godz. 10-13:15
ADRES: Warszawa, Pracownia z oknem na świat, ul. Bruna 32

Rozkład zajęć:
10.00 – 10.45 wykład
11.00 – 11.45 medytacja i wyjaśnienia
12.00 – 12.45 medytacja i wyjaśnienia
13.00 – 13.15 pytania i odpowiedzi

Navis Nord to autor książek „Sztuka Trzech Miłości”, „Prosperity Training”, „Opowieści przewrotne po drugiej stronie lustra, tylko która jest tą drugą”, „Duchowe SMS-y z Pałacu Mistrzów”, „Medytacja – Eliksir Trzeźwości”. Autoryzowany przez trzy różne tradycje, ale ich nie naucza i nie używa nadanych tytułów, ponieważ uważa, że to, co jest przekazywane przez różne tradycje, trzeba w różnych czasach i miejscach powiedzieć na nowo, językiem umożliwiającym przyswojenie transformujących treści współczesnemu człowiekowi. Natomiast poziom doświadczenia trzeba pokazać pracując z ludźmi, a nie przedstawiając „certyfikaty” pełne dziwnych znaczków lub terminów o nieokreślonym znaczeniu. Navis Nord od 1992 prowadzi Centrum Rozwoju Człowieka Station Nord w Krakowie. Ale ma również szerokie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń komercyjnych z zakresu marketingu, sprzedaży i zarządzania (od 1992 przeprowadził ponad 10 000 godzin tego typu szkoleń).

Chętnym polecamy także zapoznanie się z książkami Navisa Norda i przyniesienie pytań.

REZERWACJA
W warsztatach może wziąć udział ograniczona liczba osób, dlatego prosimy o wcześniejszą mailową lub telefoniczną rezerwację miejsc.
Zgłoszenie na FB nie jest traktowanej jako rezerwacja.
Dodatkowe informacje i zgłoszenia
tel. +48 601 42 46 41
biuro@stationnord.pl

Książki Navis Norda są do nabycia i demo do pobrania na stroniewww.navisnord.eu
Można także pobrać demo książek.

Zapraszamy również na zajęcia w niedzielę (14 maja, godz. 10:00-17:00) pt. „Mindfulness bez uproszczeń” (cykl: Medytacja od A do Z i Szkoła Bliskości). Szczegóły tutaj: https://www.facebook.com/events/697257043814315/

Dodatkowe informacje:
www.stationnord.pl
www.navisnord.eu
Facebook Navis Nord & Station Nord PL
Grupa na FB: Duchowość w XXI wieku