25 czerwca 2016
09:30

Miejsce wydarzenia

odzieżowa, SZCZECIN

GPS: 53.4384323012777, 14.553242339395183


Opłaty i bilety
Formularz rejestracyjny:
Zapisy za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie.

Kariera IT to absolutnie wyjątkowe wydarzenie dla każdego, kto wiąże swoją karierę zawodową z branżą IT i stawia na ciągły rozwój osobisty! Jeśli także jesteś członkiem branży IT i doskonale wiesz jak ważne jest bycie na bieżąco ze wszelkimi nowinkami technologicznymi – musisz tam być, bo to wydarzenie organizujemy specjalnie dla Ciebie!

Prelekcje prowadzone przez ekspertów IT sprawią, że spędzisz czas w efektywny i kreatywny sposób. Będziemy na bieżąco uzupełniać program wydarzenia, więc sprawdzaj poniżej opisy wykładów i naszych Prelegentów.

Mało tego! Jeśli posiadasz już doświadczenie zawodowe, przyjdź zobaczyć jak wiele mogą Ci zaoferować firmy, z którymi współpracujemy i poznaj ich najnowsze oferty pracy. Nasi Partnerzy to liderzy krajowego rynku poszukujący aktualnie wykwalifikowanych pracowników w województwie zachodniopomorskim. Każdy będzie miał okazję porozmawiać bezpośrednio z przedstawicielami danej firmy, sprawdzić aktualnie prowadzone projekty, dowiedzieć się więcej o możliwościach i warunkach zatrudnienia a także wziąć udział we wstępnej rekrutacji, by mieć szansę na zdobycie pracy marzeń! :)

Ponadto w trakcie Kariera IT odbywać się będą pokazy technologii m.in. druk 3D i innowacyjny sposób nauki proramowania. Co więcej na każdego uczestnika czekać  będzie także poczęstunek, materiały targowe oraz możliwość konsultacji swojego CV z doradcą zawodowym. Na zakończenie wydarzenia szykujemy konkurs z nagrodami!

Do wygrania m.in.:
– 3 Vouchery dla 3 osób do wykorzystania w Escape room Szczecin
– 3 vouchery dla 6 osób od Labirynt Arena Laser Tag
– Wejściówki do parku trampolin Jump Szczecin
– 4 vouchery o wartości 50zł na zakupy w Browarze Stara Komenda
– 10 wejściówek i  5 karnetów na siłownie Fitness Club
– Kubki, koszulki i podkładki pod myszki od No Fluff Jobs
– Książki ufundowane przez Wydawnictwo Helion
– Gadżety od Praca.pl
– Gumowe kaczki od Pośredniak IT
– Upominki od Wystawców

Wydarzenie jest całkowicie BEZPŁATNE – wystarczy jedynie rejestracja dostępna poniżej. W razie wszelkich problemów, pytań itp. po prostu do nas napisz – zakładka “Kontakt”.

Liczymy na Twoją obecność – do zobaczenia w Szczecinie! :)

conif