11 czerwca 2016
09:00

Miejsce wydarzenia

Hotel Ibis Styles Białystok, Aleja Józefa Piłsudskiego 25

GPS: 53.13515709247719, 23.162724338717


Opłaty i bilety
Formularz rejestracyjny:
Wstęp wolny po uprzedniej rejestracji.

Zapraszamy na drugą edycję wydarzenia Kariera IT w Białymstoku! :)

To wydarzenie dla każdego, kto wiąże swoją karierę zawodową z branżą IT i stawia na ciągły rozwój osobisty! Jeśli także jesteś członkiem branży informatycznej i doskonale wiesz jak ważne jest bycie na bieżąco ze wszelkimi nowinkami technologicznymi – musisz tam być, bo to wydarzenie organizujemy specjalnie dla Ciebie!

Prelekcje prowadzone przez ekspertów IT sprawią, że spędzisz czas w efektywny i kreatywny sposób. Będziemy na bieżąco uzupełniać program wydarzenia, więc sprawdzaj poniżej opisy wykładów i naszych Prelegentów.

Mało tego! Jeśli posiadasz już doświadczenie zawodowe, przyjdź zobaczyć jak wiele mogą Ci zaoferować firmy, z którymi współpracujemy i poznaj ich najnowsze oferty pracy. Nasi Partnerzy to liderzy krajowego rynku poszukujący aktualnie wykwalifikowanych pracowników w województwie podlaskim. Każdy będzie miał okazję porozmawiać bezpośrednio z przedstawicielami danej firmy, sprawdzić aktualnie prowadzone projekty, dowiedzieć się więcej o możliwościach i warunkach zatrudnienia a także wziąć udział we wstępnej rekrutacji, by mieć szansę na zdobycie pracy marzeń! :)

Ponadto w trakcie Kariera IT odbywać się będą pokazy technologii, m.in. druku 3D, urządzeń Internet of Things i programowalnych robotów. Co więcej na każdego uczestnika czekać  będzie także poczęstunek, materiały targowe oraz możliwość konsultacji swojego CV z doradcami zawodowymi i uzyskania porad odnośnie prawa pracy. Na zakończenie wydarzenia szykujemy konkursy z nagrodami!

Do wygrania m.in.:
– 2 vouchery o wartości 50 zł do wykorzystania w Latin Studio
– 3 karnety na rozgrywki Laser Tag ufundowane przez Lastag
– Tygodniowe karty wstępu na siłownię do wykorzystania w Klubie Fitness Fenix
– Wejściówki, vouchery z darmowymi drinkami oraz pakiet wejście, stolik oraz napoje do Klubu M7
– 4 podwójne zaproszenia na “Skrzypka na dachu” od  Opery i Filharmonii Podlaskiej
– 10 zaproszeń na godzinę gry w kręgle w Cosmic Bowling
– Kubki, koszulki i podkładki pod myszki od No Fluff Jobs
– Książki ufundowane przez Wydawnictwo Helion
– Gadżety od Praca.pl
– Gumowe kaczki od Pośredniak IT
– Gadżety od Zielona Linia
– Kubki od InfoPraca.pl
– Upominki od Wystawców

Wydarzenie jest całkowicie BEZPŁATNE – wystarczy jedynie rejestracja dostępna poniżej. W razie wszelkich problemów, pytań itp. po prostu do nas napisz – zakładka “Kontakt”.

Liczymy na Twoją obecność – do zobaczenia w Białymstoku! :)

Bez tytułu