Początek: 2 marca 2017
18:30
Koniec: 2 marca 2017
21:00

Miejsce wydarzenia

Bydgoszcz

GPS: 53.12348040000001, 18.008437800000024


Opłaty i bilety
Jeśli się zgłosisz, prosimy w kilku zdaniach umotywować chęć udziału w warsztatach i wysłać to na nasz e-mail: kontakt@hipnoterapia.bydgoszcz.pl
Darmowy

Pierwsze otwarte spotkanie dla osób, które chciałyby poznawać hipnozę i hipnoterapię pod okiem certyfikowanych hipnoterapeutów.

Jeśli się zgłosisz, prosimy w kilku zdaniach umotywować chęć udziału w warsztatach i wysłać to na nasz e-mail:

kontakt@hipnoterapia.bydgoszcz.pl

O miejscu spotkania poinformowane będą wybrane osoby.

Informujemy, że jest to spotkanie „rekrutacyjne” w celu powołania grupy warsztatowej, która od momentu powstania będzie regularnie (raz na dwa tygodnie) spotykać się, aby poznawać hipnozę i hipnoterapię pod okiem certyfikowanych hipnoterapeutów.

Mogą jednak pisać także osoby (przez wiadomość prywatną lub przez e-mail), które chciałyby przejść darmowy seans hipnozy, przeprowadzony albo przez certyfikowanego hipnoterapeutę, albo pod jego okiem. Seans może dotyczyć konkretnego (dowolnego) problemu (np. fobia, depresja, motywacja, pewność siebie, nałóg itp, regresja do przeszłości). Osoby, które zgłoszą się na sesns hipnozy (a nie po to, by brać udział w regularnych warsztatach), będą sukcesywnie zapraszane na sesję hipnozy.