Początek: 12 stycznia 2017
19:00
Koniec: 12 stycznia 2017
22:00

Miejsce wydarzenia

Warszawa, Okrzei 26, 03-710 Praga

GPS: 52.2489885, 21.030066000000033


Opłaty i bilety
Zapraszamy wszystkich chętnych! Czwartek jak zwykle jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych nowymi mediami. Będzie również sporo okazji do networkingu.
Darmowy

Zapraszamy na pierwsze spotkanie w Warszawie w 2017 roku!
Kto wystąpi? Przedstawiamy pierwszych dwóch prelegentów:

1. Igor Sawczuk – geek i niepoprawny marzyciel starający połączyć się świat sztucznej inteligencji i mediów społecznościowych. Prekursor deep learningu dla języka polskiego. Założyciel i CEO startupu Wandlee, który tworzy chatboty bazujące na algorytmach AI automatyzujących obszary biznesu takie jak obsługa klienta, promocja i sprzedaż. Wandlee stworzyło jedne z pierwszych chatbotów ecommerce w Polsce, m.in. dla Allegro i Orange. Igor właśnie o tym opowie.

2. Maciej Dziedzic – mając przed sobą agencyjną karierę i będąc coraz lepszym w akcjach efektywnościowych w social media postanowił rzucić wszystko w wiadomo co i wyjechać… a nie. Postanowił wrócić do hiphopu. Porzucając pracę dla największych korporacji, został managerem w wytwórni muzycznej DistrictAREA, stawiając na tworzenie treści muzycznych i okołomuzycznych oraz ich dystrybucję. Miłośnik mięsa, muzyki i kombinacji umożliwiających „oszukać” algorytmy serwisów społecznościowych.

Temat: Korporacje, agencje i polski hiphop – jak to ugryźć i się nie zatruć?

3. Debata na Czwartku. Wracamy do czegoś, co już kiedyś mogliście zobaczyć na naszych spotkaniach. Tym razem temat noworoczny, czyli na styku podsumowań i przewidywań: „Social media wczoraj, dziś i jutro.”

Kto weźmie udział?
– Mikołaj Winkiel, Chief Evangelist Brand24
– Rafał Drzewiecki, dyrektor działu traffic management & performance marketing Onet-RASP
– Michał Sławiński, Social Media Innovation Director w K2

Debatę poprowadzi Artur Roguski, product manager w Fakt24.pl

————————–————————–——————-

Zapraszamy wszystkich chętnych! Czwartek jak zwykle jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych nowymi mediami. Będzie również sporo okazji do networkingu.

Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media?

Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Mam sygnały, że nasza seria spotkań zaowocowała już bliskimi przyjaźniami, a nawet nową pracą;). Wyjdźcie z domów i z pracy, sprzed komputerów i tabletów, i poznajcie ludzi związanych z mediami społecznościowymi!

Kto przychodzi na nasze spotkania?

Pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy ale również ludzie, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w social media. Z każdym spotkaniem pojawiają się nowi ludzie.