Początek: 1 marca 2017
20:00
Koniec: 1 marca 2017
21:30

Miejsce wydarzenia

-

GPS: -


Opłaty i bilety
Zapisy na stronie:

BEZPŁATNY WEBINAR: WHO? – Wszystko co MUSISZ wiedzieć o pozyskiwaniu, wzbudzaniu zaangażowania i zatrzymywaniu najbardziej utalentowanych pracowników!

➡ Zapisy: http://www.instytutcoachinguimentoringu.pl/who

To będzie mega wydarzenie!

Koniecznie trzeba było je zorganizować.

Jak podaje The Economist: „Największym problemem dzisiejszego biznesu jest nieudana rekrutacja”. Dlaczego?

Ponieważ z jednej strony już blisko 80% pracodawców w Polsce deklaruje problem ze znalezieniem pracowników o odpowiednich kompetencjach. Z drugiej strony jak udowodnił Instytut Gallupa – aż 80% decyzji o zatrudnianiu i awansowaniu pracowników jest błędna.

A źle przeprowadzona rekrutacja lub awans – to odejścia, które kosztują. Badania pokazują, że źle przeprowadzony proces rekrutacji, a w jego konsekwencji, fluktuacja kadr, kosztuje firmę średnio 1,5 miliona dolarów rocznie i mnóstwo straconego czasu.

Jak powiedział Marshall Goldsmith: “Wiedzieć co zrobić, to wcale nie największe wyzwanie Przywódców – jest nim – KTO ma to zrobić.”

Dlatego podczas LIVE’a porozmawiamy o tym „KTO?” czyli JAK POZYSKIWAĆ, WZBUDZAĆ ZAANGAŻOWANIE I ZATRZYMYWAĆ NAJBARDZIEJ UTALENTOWANYCH PRACOWNIKÓW!

Oto czego się dowiesz:

1. Jak myślisz dlaczego pracownicy opuszczają organizacje? Niskie zarobki? Brak możliwości rozwoju? Brak możliwości awansu? – Tak myślą Managerowie. Czy mają rację? Oddamy głos ponad milionowi pracowników, którzy zdradzą Tobie najważniejszy powód, dlaczego odchodzą z firm.

2. Czy wiesz jaka jest różnica między warcabami a szachami? I dlaczego Wielcy Managerowie każdego dnia w pracy „Grają w Szachy?”. Poznasz 4 klucze jak Top Liderzy, Top Managerowie i Top Rekruterzy pozyskują, wzbudzają zaangażowanie i zatrzymują w firmach najbardziej utalentowanych pracowników.

3. Jeśli przyjrzysz się praktyce większości osób, które podejmują decyzje o zatrudnianiu i awansowaniu pracowników, zauważysz, że w pierwszej kolejności zwracają oni uwagę na umiejętności i wiedzę. Dlatego ludzie wykształceni w dziedzinie marketingu są przyjmowani do działów marketingowych, ludzie z przygotowaniem z zakresu księgowości lądują w działach finansowych. Ludzie z doświadczaniem w handlu pracują, jako przedstawiciele handlowi. To główna przyczyna tego, że 80% pracowników, pracuje dzisiaj w niewłaściwych firmach lub na niewłaściwych stanowiskach pracy. Dlatego poznasz zasady i dowiesz się jak Wielcy Managerowie zatrudniają i awansują pracowników. To klucz do zachowania długofalowej motywacji i możliwości realizowania wyznaczonych celów przez zatrudnianych pracowników.

4. Czy wiesz jaka jedna zmienna ujawnia największą korelację z sukcesami przedsiębiorstw na rynku w takich obszarach jak: wzrost dochodów, wzrost produktywności, wzrost satysfakcji klientów i zmniejszenie fluktuacji kadr? W firmach, w których decyzje personalne oparte są na tej zmiennej aż o 50% zmniejszyła się fluktuacja kadr; aż o 38% wzrosła produktywności pracowników i zespołów; aż o 44% wzrosła satysfakcja klientów. W tym punkcie otrzymasz gotową odpowiedź i dowiesz się co zrobić, aby osiągać podobne lub nawet lepsze wyniki w swojej organizacji.

5. 80 % pracowników pracuje w niewłaściwych firmach lub na niewłaściwych stanowiskach pracy? Myślisz o wyborze studiów lub specjalizacji? A może pracujesz i „zastanawiasz się czy nie szukasz”? A może jesteś Coachem/Nauczycielem/Doradcą i wspierasz innych w karierze? Dowiedz się jak wybierać najlepszą firmę i pracę dla Siebie – Najlepszą tzn. tą w której możesz osiągać największy możliwy wpływ w najdłuższym możliwym czasie.

Ponieważ jak zawsze zależy nam na tym, aby każde nasze spotkanie było jak najbardziej interaktywne, będzie też czas na pytania i odpowiedzi:)

Choć agenda LIVE’a jest już gotowa, to zachęcamy Cię do zadawania nam pytań. Napisz post pod wydarzeniem i pozwól nam dowiedzieć się na jakiego rodzaju stanowiska pracy najczęściej rekrutujesz? Jeśli jesteś Coachem, Doradcą lub Nauczycielem, to napisz jakiej pracy najczęściej szukają Twoi Klienci? A jeśli jesteś po drugiej stronie: czeka Cię wybór studiów/specjalizacji lub pracujesz i „zastanawiasz się czy nie szukasz”, napisz o jakiej pracy/zawodzie myślisz?

Twoje pytania pozwolą nam dowiedzieć się, jakim tematom i zagadnieniom poświęcić najwięcej czasu, abyś maksymalnie skorzystał z udziału w Konferencji.

Czekamy na Twoje pytania! Zadaj je pisząc post pod wydarzeniem.

Jak z pewnością wiesz z poprzednich Konferencji, lubimy rozdawać Prezenty. Tak będzie też i teraz – podczas tej Konferencji rozdamy Prezenty i Bonusy o wartości kilku tysięcy złotych.

Aby wziąć udział w losowaniu Prezentów wystarczy wykonać 3 poniższe, proste Kroki:

1. Potwierdź swoją obecność na Konferencji wciskając przycisk „Wezmę udział”

2. Udostępnij informację o tym Wydarzeniu klikając w przycisk „Zaproś”, a następnie zaproś na Konferencję, co najmniej 50 swoich znajomych.

3. Polub nasz oficjalny Fanpage klikając przycisk „Lubię to” na:https://www.facebook.com/InstytutCoachinguiMentoringu/

Do tej pory były same dobre wiadomości. Niestety są i dwie złe.

Tradycyjnie nasze Konferencje nie będą powtarzane. Druga kwestia to limit techniczny pokoju konferencyjnego. Dlatego też obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”. Aby zwiększyć swoje szanse na uczestnictwo w Konferencji wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie:

➡ Zapisy: http://www.instytutcoachinguimentoringu.pl/who

Spiesz się! Miejsca zapełniają się błyskawicznie.

Polecamy! Będzie mnóstwo merytorycznej wiedzy, wspaniałej energii oraz Prezentów i Bonusów.Prawdę mówiąc sami nie możemy się doczekać!

➡ Zapisy: http://www.instytutcoachinguimentoringu.pl/who

Zapraszamy też na Certyfikowane (płatne), szkolenie z metodologii InSideOUT ™: tam w kameralnej grupie, warsztatowo, przez dwa dni zamienisz wiedzę w praktyczne umiejętności i zdobędziesz wszystkie narzędzia, które potrzebujesz, aby przekształcać talenty w ponadprzeciętne osiągnięcia.

Szczegóły tutaj:
http://www.instytutcoachinguimentoringu.pl/insideout/

Do zobaczenia, Przemek Walter