Początek: 30 stycznia 2017
00:00
Koniec: 30 stycznia 2017
19:00

Miejsce wydarzenia

Warszawa 1 Sierpnia 46, 02-134

GPS: 52.1954241, 20.963729000000058


Opłaty i bilety
Warsztaty są bezpłatne
Darmowy

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE WARSZTATY JOGI DŹWIĘKU 30.01.2017 o godz. 18:00

Warsztaty jogi dźwięku – Naada Yoga Prowadzi Swami Saraswati
Naada Yoga – joga dżwięku, wibracji. Zaawansowana metoda harmonizowania i leczenia ciała, umysłu i duszy. Działa również na poziomie czakramów . Jest to najwspanialszy masaż dźwiękiem.
Naada Yoga obejmuje pełne spektrum częstotliwości, od tych słyszalnych do niesłyszalnych dla ucha ludzkiego (transcendentanych). Gdy śpiewamy każda komórka naszego ciała drga. Pracujemy z dźwiękiem na różnych poziomach egzystencji, na planie: fizycznym , emocjonalnym, eterycznym, dochodząc do transcendentalnego. Naada Yoga uczy, że jest wiele źródeł dźwięku. Każda myśl czy emocja ma swój dźwięk. Praktykując koncentrujesz się na dźwiękach zewnętrznych, przechodząc w stronę dźwięków wewnętrzynych. Kierujesz się w głąb swojej świadomości, pozostając w pełnym relaksie, ze spokojnym cichym umysłem. Pracując z dźwiękiem pracujesz ze swoją świadomością.

W programie
1.Praca z dźwiękiem słyszalnym, nauka prawidłowego wydobywania dźwięku
2.Praca z dźwiękiem mentalnym
3.Pranayamy
4.Techniki medytacyjne i praca z mantrami
5.Nauka śpiewu ponaddźwiękowego na 2 sposoby
Swami Saraswati od 40 lat mieszka i naucza yogi w Szwecji oraz od 14 lat prowadzi zajęcia, również w Polsce i w Indiach. Jego wizyta w Polsce daje wyjątkową okazje poznania techniki Naada Yogi.

„Nauczam Yogi w wielu miastach w Szwecji i poza jej granicami. Byłem uczestnikiem co najmniej 100 wykładów , kursów, warsztatów i spotkań z wybitnymi Mistrzami, Joginami i nauczycielami z całego świata. Jestem specjalistą w wielu kierunkach Jogi i stale, każdego dnia się dokształcam. Prowadzę co najmniej 500 godzin lekcji, 50 wykładów i warsztatów w skali rocznej. Śpiewam i gram koncerty. Od 30 lat, rzadko się zdarza abym miał chociaż tydzień wolny od prowadzenia zajęć. W całej dotychczasowej karierze miałem zajęcia z co najmniej z 30 tysiącami uczniów.”
Więcej informacji o Swamim – www.nada-yoga.com