Początek: 19 listopada 2016
00:00
Koniec: 19 listopada 2016
15:45

Miejsce wydarzenia

Poznan, Plac Andersa 3

GPS: 52.4010933, 16.92606790000002


Opłaty i bilety
jedynym warunkiem wzięcia udziału w wydarzeniu jest dokonanie całkowicie bezpłatnej rejestracji na stronie wydarzenia - link poniżej.

Wielkimi krokami zbliża się druga już w 2016 roku edycja targów Kariera IT dla województwa wielkopolskiego. Zapraszamy już 19 listopada (sobota) do Poznania – udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny!

Kariera IT to targi dla szeroko rozumianej branży informatycznej. Zapraszamy wszystkich specjalistów IT, programistów i testerów z doświadczeniem, ale także studentów ostatnich kierunków informatycznych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z IT.

W roli wystawców występują głównie firmy prowadzące rekrutację pracowników do działów IT m.in.: Capgemini Polska, CPL Jobs Polska, IT KONTRAKT, intive, JCommerce, HAYS Poland, Accenture Kariera, Sygnity S.A., BCC, PSI Polska Sp z oo, Kariera w Grupie Eurocash, Pracuj.pl, GSK, Polish Security Printing Works – PWPW S.A., Data System Group.

Oprócz spotkań z pracodawcami i prezentacji wielu ciekawych ofert zatrudnienia, w programie szykujemy także kilkanaście prelekcji merytorycznych prowadzonych przez ekspertów, pokazy nowinek technologicznych, m. in. robotów dzięki NeoRobots oraz na koniec oczywiście konkurs z nagrodami 🙂 Dodatkowo będzie okazja do konsultacji swojego CV z doradcami zawodowymi.

Wybrane prelekcje:
* O ewolucji języków programowania (Justyna Walkowska)
* Introduction to Functional Reactive Programming (Eliasz Sawicki)
* Business vs IT. Jak i dlaczego warto się dogadać? (Łukasz Karwacki)
* Jak prostą metodą rozwiązywać złożone problemy (Wiesław Grabowski)
* Drużyna Pierścienia czyli jak współpracować z hobbitami, programistami, testerami i innymi osobami z zespołu? (Karolina Pawłowska)
* Plan kariery (Mateusz Sikorowicz)
* Wprowadzenie do Slick 3 (czyli jak pracować z relacyjną bazą danych w Scali) (Paweł Dolega, Michał Tomański)
* Linux w systemach wbudowanych i Open Source w Biznesie, czyli dlaczego wielkie konglomeraty inwestują w wolne oprogramowanie (Roman Ulan)
* Mikroserwisy w praktyce (Andrzej Bobak)
* Scrum – Jak zabłysnąć na rekrutacji i w zespole (Tomasz Dragosz)

Na koniec szykujemy konkurs z nagrodami, w którym mogą wziąć udział wszyscy uczestnicy spotkania Kariera IT. Do wygrania będą m.in.: 2 powerbanki od CARE-ER, powerbank i kubki od Praca.pl, wejściówki od Blubry 6D – poznańskie legendy, voucher do symulatora lotu samolotem od GearUP, wejściówki Lodowisko Bogdanka- Centrum Rekreacji i Rozrywki, bony na laserowy paintball od Laser Tag Poznań, zaproszenia i płyty od Teatr Muzyczny w Poznaniu, książki Helion i cała masa gadżetów 🙂

Spis Wystawców, opisy prelekcji i inne szczegóły:
http://careercon.pl/konferencja/kariera-it-poznan-19-11-2016/
Formularz darmowej rejestracji: http://careercon.pl/konferencja/kariera-it-poznan-19-11-2016/#register

UWAGA:. Pamiętajcie, że jedynym warunkiem wzięcia udziału w wydarzeniu jest dokonanie całkowicie bezpłatnej rejestracji na stronie wydarzenia – link powyżej.