Początek: 23 sierpnia 2016
18:00
Koniec: 23 sierpnia 2016
18:30

Miejsce wydarzenia

polska

GPS: 51.919438, 19.145136


Opłaty i bilety
Zapisy:
Rejestracja za pośrednictwem formularza.

Chcesz się dowiedzieć, jak promować swoją markę na Instagramie? W takim razie ten webinar jest dla Ciebie!

Rejestracja http://bit.ly/webinar-bajorek

Aplikacja Instagram to serwis społecznościowy służący do dzielenia się zdjęciami. Obecnie jedna z największych platform social media, posiadająca bazę ponad 500 mln użytkowników, z czego ponad 60% (300 mln) korzysta z niej każdego dnia. Na świecie – zwłaszcza w USA – jest bardzo popularnym narzędziem marketingowym, w Polsce jednak niedocenianym i mało wykorzystywanym.

W krótkim czasie pozwala dotrzeć do ogromnej liczby odbiorców, dzięki czemu doskonale nadaje się do budowania i promowania marek oraz sprzedaży produktów. Jego wartość podnosi dodatkowo fakt, iż skuteczny marketing na Instagramie (odpowiednio zaplanowany i prowadzony) pozwala osiągać duże zyski, generując jednocześnie niewielkie koszty, czego najlepszym przykładem jest firma Daniel Wellington.

Podczas webinaru dowiesz się:
Dlaczego warto mieć profil na Instagramie?
Na co warto zwrócić uwagę, tworząc swój profil?
Jak w krótkim czasie przyciągnąć pierwszy 1000 followersów?
Co i jak reklamować na Instagramie?
Czym są Instagram Stories i dlaczego warto ich używać?

Termin: 23 sierpnia o godzinie 18:00!
Prowadzący:
Michał Bajorek – Pomysłodawca i założyciel profili: @24hoursuccess (415 tysięcy followersów) i @successdose (39 tysięcy followersów) oraz manager profilu @millionaire.dream (319 tysięcy followersów). Na co dzień zajmuje się marketingiem na Instagramie oraz szkoli i udziela konsultacji z zakresu posługiwania się niniejszym narzędziem.

budowanieipromocjamarkiinsta