Instrukcja zakładania konta – DobreSzkolenie.com

Instrukcja zakładania konta – DobreSzkolenie.com

Publikacja ogłoszeń oraz wizytówki na portalu DobreSzkolenie.com, wymaga założenia konta użytkownika. Aby to zrobić, należy przejść do formularza rejestracyjnego. Znaleźć go można pod tym adresem. Poniżej znajduje się instrukcja zakładania konta w serwisie DobreSzkolenie.com

Warunkiem poprawnego założenia konta i jego pomyślnej weryfikacji jest wypełnienie formularza.

1. Podstawowe dane

instrukcja

  • Nazwa użytkownika – nazwa, która będzie używana do logowania się do serwisu.
  • E-mail – adres e-mail przypisany do konta. Należy podać istniejący adres, ponieważ zostanie tam wysłany link aktywacyjny, który wymagany jest do poprawnej weryfikacji konta.
  • Hasło – hasło, które będzie chronić dostęp do konta.
  • Powtórz hasło – ponowne wpisanie hasła celem jego sprawdzenia i zabezpieczenia przed pomyłką.

2. Rodzaj konta

Wybór rodzaju konta pozwala na lepsze dopasowanie funkcjonalności portalu szkoleniowego do indywidualnych potrzeb. Typ konta można wybrać z rozwijanej listy.

Więcej informacji na temat pakietów promocyjnych można znaleźć TUTAJ.

WAŻNE! Darmowe konto nie obejmuje możliwości zamieszczania ogłoszeń o charakterze komercyjnym. Jeżeli za udział w oferowanych wydarzeniach pobierana jest jakakolwiek opłata, aby wpis został zaakceptowany należy wykupić jeden z pakietów promocyjnych.

Typ firmy

Zaznaczenie typu firmy pozwoli na dopasowanie usług do danego rodzaju konta. Będzie to również znaczne ułatwienie dla moderatora i przyspieszy proces weryfikacji konta.

3. Dane kontaktowe

instrukcja

  • Osoba kontaktowa – Prosimy o wpisanie imienia i nazwiska osoby, z którą będziemy mogli skontaktować się w kwestiach dotyczących konta na portalu.
  • Telefon kontaktowy – Numer telefonu osoby do kontaktu.
  • NIP – Przydatny podczas rozliczeń finansowych i wystawiania faktur.
  • Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych – Zaznaczając to pole wyraża się zgodę na otrzymywanie od portalu wiadomości mailowych zawierających informacje na temat zmian na stronie, nowych ofert itp. Nie należy obawiać się zapchanej skrzynki –
  • Zgoda na przetwarzanie danych osobowych – Wszelkie poufne informacje dotyczące danych osobistych są wykorzystywane wyłącznie do świadczenia usług związanych z portalem. Nie udostępnimy ich podmiotom trzecim.
  • Zgoda na przestrzeganie regulaminu portalu –  Od naszych użytkowników wymagamy respektowania postanowień regulaminu.

4. Finalizacja rejestracji

Ostatnim krokiem do założenia konta jest kliknięcie przycisku „ZAREJESTRUJ SIĘ”. Na podany w formularzu adres e-mail zostanie wysłana wiadomość zawierająca link do aktywacji konta. Należy pamiętać o tym, by kliknąć w link rejestracyjny, inaczej konto może zostać nie zaakceptowane przez moderatora.

5. Weryfikacja i akceptacja konta

Po założeniu konta, nie jest ono od razu aktywne. Wszystkie nowe konta zostają zweryfikowane przez moderatora, który decyduje o ich akceptacji lub odrzuceniu. Akceptacja wymagana jest do pełnego korzystania z usług portalu. Podstawą odrzucenia konta mogą być niewystarczające dane w formularzu, które uniemożliwiają identyfikację, brak wypełnionego wniosku o zmianę statusu konta w przypadku kont NGO (czekamy na jego dosłanie przez ok. tydzień).

Organizacje pozarządowe i inne podmioty starające się o uzyskanie bezpłatnego konta NGO muszą zweryfikować swoje dane za pośrednictwem dodatkowego formularza. Po założeniu konta, formularz zostanie przesłany na podany adres email. Można również pobrać go stąd: FORMULARZ ZMIANY STATUSU i przesłać na adres: kontakt@dobreszkolenie.com.