Mamy przyjemność zaprosić Państwa na szkolenia w górach do obiektu Willa Diana. Nasz obiekt to nowoczesne centrum konferencyjno-rekreacyjne, idealne miejsce na szkolenie czy konferencje w malowniczej scenerii pośród przyrody. Nasze centrum konferencyjne zapewnia kompleksową obsługę zjazdów, konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych oraz imprez integracyjnych. Do Państwa dyspozycji oddajemy dużą salę konferencyjną, wyposażoną w sprzęt multimedialny (nagłośnienie centralne, mikrofon).

Willa Diana sprawdzi się jako miejsce na szkolenie / konferencje nie tylko zapewniając salę konferencyjną wraz z osprzętem, lecz także oddając do dyspozycji gości ciepłe i dobrze wyposażone pokoje, duży parking czy miejsce na before party przy grillu czy ognisku.

Imprezy integracyjne / firmowe z Dolnego Śląska i nie tylko !

Willa Diana jest obiektem wybieranym nie tylko przez organizatorów zróżnicowanych tematycznie szkoleń, lecz także przez firmy chcące spoić zespół poprzez zorganizowanie imprez integracyjnych. Na imprezy firmowe w górach decydują się nie tylko przedsiębiorstwa z Dolnego Śląska, lecz także firmy z odległych stron Polski. Imprezy integracyjne w górach to przede wszystkim piękne widoki, duży wybór rozrywek dla równie dużej ilości osób, współzawodnictwo i aktywny wypoczynek. Do Państwa dyspozycji oddajemy m.in. boiska do siatkówki i piłki nożnej (na terenie obiektu). Ponadto doradzamy konkretne rozwiązania – jesteśmy praktykami, posiadamy doświadczenie wynikające z wieloletniej współpracy z organizatorami imprez integracyjnych. Zapraszamy !

Adres

Nasz adres:

Stronie Wieś 37C 57-550 Stronie Śląskie

GPS:

50.27822182492361, 16.84785613809811

Nr tel.:
Skontaktuj się z właścicielem

Wystaw recenzję

KOMPETENCJE
STANDARD OBSŁUGI
LOKALIZACJA
ŁATWOŚĆ KONTAKTU
Publikowanie ...
Twoja ocena została pomyślnie wysłana
Proszę wypełnić wszystkie pola