EFFEKT Sp. z o.o. to nowoczesna firma, która powstała z pasji i doświadczenia zawodowego ludzi, którzy ją tworzą: współwłaścicieli, pracowników, oraz osób i firm z nimi współpracujących.

Głównym celem działalności firmy są szkolenia i ubezpieczenia.

Prowadzimy kursy i szkolenia dla osób indywidualnych, przedsiębiorstw, instytucji oraz organizacji w celu dokształcania, doskonalenia, zdobycia i podniesienia kwalifikacji zawodowych oraz rozwijania zainteresowań i uzdolnień.

Posiadamy własną w pełni wyposażoną salę wykładową, jednakże na życzenie klientów jesteśmy w stanie zorganizować szkolenia wyjazdowe. Stworzyliśmy najbardziej konkurencyjną firmę szkoleniową. Szkolimy z pełnym profesjonalizmem w następujących obszarach:

  •  kadry i księgowość
  •  informatyka i komputery
  •  rozwój i umiejętności interpersonalne
  •  sprzedaż, marketing i obsługa klienta
  •  biznes
  •  zdrowie i kosmetyka
  •  oraz inne

Grono naszych trenerów, wykładowców, doradców i konsultantów to wyłącznie wysoko wyspecjalizowana i profesjonalna kadra, których wiedza i doświadczenie są zawsze powiązane z bardzo wysokimi wynikami.

Prowadzimy Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego pod nazwą „Centrum Kształcenia Ustawicznego EFFEKT w Katowicach”

Posiadamy wpisy do:

Rejestru Niepublicznych Placówek Kształcenia Ustawicznego, prowadzonego przez Prezydenta Miasta Katowice pod. nr 11/2014

Rejestru Instytucji Szkoleniowych, prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach pod. nr 2.24/00291/2014

Adres

Nasz adres:

ul. Staromiejska 6/2, 40-013 Katowice

GPS:

50.2585049318763, 19.023164332561805

Wystaw recenzję

KOMPETENCJE
STANDARD OBSŁUGI
LOKALIZACJA
ŁATWOŚĆ KONTAKTU
Publikowanie ...
Twoja ocena została pomyślnie wysłana
Proszę wypełnić wszystkie pola