Moim mottem życiowym przyświecającym każdemu podjętemu przeze mnie działaniu sa słowa Bożeny Wojtasik: „Twój lot zależy od rozpiętości Twoich skrzydeł”.

W myśl tych słów nie tylko angażuję się w podejmowane działania pełnią moich możliwości, ale także ogromną przyjemnością jest dla mnie wzbudzanie w innych motywacji i odkrywanie drzemiącego w nich potencjału możliwości. Stąd moje cele zawodowe ściśle są powiązane z doradztwem i poradnictwem zawodowym i personalnym, a zagadnienia kształtowania własnej drogi edukacyjnej, kariery i sukcesu w życiu osobistym są dla mnie szczególnie inspirujące. Świat HR jest dla mnie pełną wyzwań nieodgadnioną podróżą po meandrach możliwości, potrzeb, aspiracji i wartości.

Z przyjemnością wykorzystuję w swojej pracy doświadczenie w budowaniu silnych relacji biznesowych uzyskane w sprzedaży produktów i usług. Niezwykle cennym obszarem mojego rozwoju są szkolenia, coaching i trenerstwo, mentoring, które także są moją zawodową pasją. To wszystko staram się realizować mając na uwadze słowa Henry`ego Forda mówiące: „Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces”.

W realizacji moich celów współpracuję z ludźmi o podobnych wartościach biznesowych, etycznych i zawodowych, dla których najcenniejszą wartością jest Człowiek. Mój zespół to ludzie z pasją, niezwykłą energią i doświadczeniem, dzięki któremu przekazywana przez nich wiedza ma silne i skuteczne przełożenie na realny kontekst życiowy i zawodowy.

Relacje międzyludzkie są fundamentem budowania szczęśliwych związków, biznesu i więzi z innymi. Zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym odgrywają znaczącą rolę w dążeniu do spełnienia, sukcesu i budowania wartości swojej lub Twojej firmy. Dlatego istotnym obszarem mojej działalności jest relacyjność: ta w obrębie związków z innymi ludźmi na płaszczyźnie prywatnej oraz relacje biznesowe. Stąd obszar mojej działalności wspiera także pary, małżeństwa, osoby samotne, lecz pragnące zbudować szczęśliwy związek.

Ponieważ jednak nie da się zupełnie oddzielić sfery osobistej od zawodowej działania rozwojowe obejmują także life coaching, biznes coaching, poradnictwo kariery , mentoring.

Adres

Nasz adres:

ul. Benedykta Polaka 21 50-397 Wrocław

GPS:

51.11219958762406, 17.05585942883613

Nr tel.:
Skontaktuj się z właścicielem

Wystaw recenzję

KOMPETENCJE
STANDARD OBSŁUGI
LOKALIZACJA
ŁATWOŚĆ KONTAKTU
Publikowanie ...
Twoja ocena została pomyślnie wysłana
Proszę wypełnić wszystkie pola