SPRZEDAŻ TO MOJA PASJA

Sprzedaję 17 lat. Pracuję z najlepszymi firmami w branży. Zarządzam zespołem wsparcia sprzedaży. Przynoszę firmom roczne wzrosty na poziomie średnio 25%. Osiągam cele sprzedażowe przekraczając plan sprzedaży Wiem, jak zbudować zaufanie partnera biznesowego, jak prowadzić proces sprzedaży, jak zadbać o klienta, aby stał się „klientem na całe życie”. Jestem praktykiem, poznałam sprzedaż z każdego poziomu partnerstwa biznesowego, zaczynając od sprzedawcy, opiekuna handlowego, poprzez KA Managera aż do momentu obecnego, stawiając sobie nowy cel w życiu: trener sprzedaży.
Moim celem jest nauka tańca sprzedaży, profesjonalizm w stawianiu kroków, zaufanie i radość z poruszania się na parkiecie biznesowym.
Moja misja: zarazić innych pasją sprzedaży

DLACZEGO TO ROBIĘ:

Moim celem jest uzyskanie faktycznego rezultatu szkolenia. Proste jest prowadzenie szkolenia, znacznie trudniej jest zmienić ludzkie nawyki i postawy. – a to właśnie moja pasja!
To nie firma szkoleniowa rozumie Twoich ludzi! To nie program szkoleniowy zapewnia dobry rezultat!
Sztywna metodologia może być złym doradcą. Wierzę, że doskonalenie sprzedaży to proces. Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu mogę skupić się na zespole, na talentach, na sile i możliwościach. Elastyczne podejście do kształcenia daje największe szanse zmiany zachowań.
Szkolenie uszyte na miarę potrzeb pozwoli przyswoić wiedzę, nabyć umiejętności oraz zmienić postawy a nie pozostać w teorii.

Skontaktuj się ze mną abyśmy mogli porozmawiać o Twoich potrzebach rozwoju sprzedaży. Zadam Ci kilka ważnych pytań, zaplanuję process badania potrzeb szkoleniowych, aby wspólnie z Tobą stworzyć najlepszy process szkoleniowy w jakim kiedykolwiek Twój zespół uczestniczył!

Adres

Nasz adres:

Naramowicka 217a/29 61-611 Poznań

GPS:

52.45284786815314, 16.94765503187716

Nr tel.:
Skontaktuj się z właścicielem

Wystaw recenzję

KOMPETENCJE
STANDARD OBSŁUGI
LOKALIZACJA
ŁATWOŚĆ KONTAKTU
Publikowanie ...
Twoja ocena została pomyślnie wysłana
Proszę wypełnić wszystkie pola