Firma Analytical R&D Sp. z o.o., z siedzibą w Łodzi, rozpoczęła działalność w 2009 r na terenie łódzkiego Technoparku. Powstała z myślą o dostarczeniu firmom nowoczesnych i profesjonalnych rozwiązań analitycznych i badawczych kompleksowo wykorzystujących najnowsze technologie oraz zasób posiadanej wiedzy i doświadczenia personelu. Specjalizuje się w świadczeniu usług laboratoryjnych z zakresu badań fizykochemicznych materiałów i produktów, opracowywaniu nowych metod analitycznych oraz ich walidacji, przeprowadzaniu szkoleń i tworzeniu dokumentacji, jak CTD, DMF, ekspertyzy jakościowe i inne zależnie od potrzeb naszych klientów.

Głównym celem firmy jest spełnienie oczekiwań klientów poprzez właściwe rozpoznanie ich potrzeb, wymagań i rzetelne, podparte wiedzą i długoletnim doświadczeniem doradztwo w zakresie badań analitycznych, problemów z nimi związanych i wzrost jakości oferowanych wyrobów, co stanowić będzie podwyższenie konkurencyjności na rynku produktów. Świadczy usługi badawcze na najwyższym poziomie, stosując uznane i sprawdzone metody.

Szczególną wagę przywiązuje do Polityki Jakości, poprzez opracowanie, wdrożenie i stosowanie odpowiednich procedur operacyjnych i badawczych pozwalających na uniknięcie przypadkowości, usystematyzowanie działań wykonywanych w laboratorium i uzyskanie precyzyjnych rezultatów badań. Z myślą o swoich klientach firma dokłada wszelkich starań by zakres jej działalności oraz krótkie terminy realizacji usług oferowanych przez Laboratorium Analytical R&D Sp. z o.o. zadowalały obecnych i przyszłych zleceniodawców. Jest to prężnie rozwijająca się firma, działająca zgodnie z odpowiednim systemem jakości stworzonym w oparciu o obowiązujące przepisy, co chce potwierdzić poprzez uzyskanie odpowiednich Certyfikatów Jakościowych, GMP, a w przyszłości Certyfikatu Akredytacji dla Laboratorium.

Adres

Nasz adres:

ul.Dubois 114/116, 93-465 Łódź

GPS:

51.7174071, 19.4092216

Nr tel.:
Skontaktuj się z właścicielem

Wystaw recenzję

KOMPETENCJE
STANDARD OBSŁUGI
LOKALIZACJA
ŁATWOŚĆ KONTAKTU
Publikowanie ...
Twoja ocena została pomyślnie wysłana
Proszę wypełnić wszystkie pola