Szkolenia Rzeszów to podstrona naszego portalu, na którym znajdziesz zarówno aktualne szkolenia i kursy z terenu Rzeszowa, ale także inne wydarzenia i inicjatywy związane z  rozwojem zawodowym i rozwojem osobistym.

Dyplom studiów wyższych już nie zawsze  skutecznie otwiera drzwi do kariery. Wiedza i umiejętności nabyte podczas studiów zazwyczaj nie są zbieżne z dynamicznie zmieniającym się rynkiem pracy.

Portal szkoleniowy dobreszkolenie.com  poprzez zakładkę Szkolenia Rzeszów umożliwi Tobie śledzenie najświeższych informacji dotyczących działań, które możesz podjąć, aby skutecznie wpłynąć na Twój rozwój osobisty i zawodowy. Nasz portal to również swoiste kompendium wiedzy na temat poszukiwania pracy – dowiedz się gdzie i jak znaleźć pracę, w jaki sposób skutecznie stworzyć własną ofertę oraz jak dobrze przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Zaglądnij w tym celu na nasz blog!

Specjalnie dla Was stale poszukujemy szkoleń proponowanych przez firmy szkoleniowe,  instytucje rynku pracy, organizacje pozarządowe, urzędy oraz instytucje pracujące z osobami bezrobotnymi, a także wydarzenia organizowane przez doradców zawodowych, czy pedagogów.   Zamieszczamy także informacje dotyczące targów praktyk i pracy.

Znajdziecie u nas w szczególności szkolenia i kursy związane z rozwojem potencjału osobistego, w tym m.in. w zakresie skutecznej komunikacji oraz nabyciem wiedzy z obszaru określonych zawodów. Dzielimy się również wiedzą, gdyż wierzymy, że coaching i mentoring będą wykorzystywane pomiędzy uczestnikami i prowadzącym, ale także między samymi uczestnikami, którzy będą mogli uczyć się od siebie nawzajem.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby umieszczane szkolenia i kursy w Rzeszowie były interesujące dla szerokiego grona zainteresowanych.  Nie zapominamy także o aktywnym promowaniu wydarzeń o charakterze społecznym!

Nie zapomnij polubić nasz Fanpage na Facebook’u – Szkolenia w Rzeszowie  , aby otrzymywać komunikaty o szkoleniach bezpośrednio na Twoją tablicę na Facebook’u!

szkolenia rzeszow

Jeżeli chcesz dotrzeć z informacją o szkoleniach i kursach do swojej grupy docelowej skorzystaj ze wsparcia naszego portalu!  Ofertę portalu uzupełnia 16 dedykowanych fanpage-ów w największych miastach w Polsce.

Wypełnij formularz rejestracyjny lub napisz do nas w sprawie współpracy na reklama@dobreszkolenie.com